Συγκροτήθηκαν οι προεθνικές ομάδες


Ο αγωνιστικός σχεδιασμός της ΕΟΑΒ συνεχίζεται κανονικά και η ομοσπονδία ανακοίνωσε τη λίστα με τους αθλητές που θα συγκροτήσουν τις προεθνικές ομάδες Ανδρών – Γυναικών, Νέων Ανδρών – Νέων Γυναικών, Εφήβων – Νεανίδων και Παίδων Κορασίδων.

 

Προεθνική Ανδρών

Ονοματεπώνυμο Χ.Γ κατηγ Σωματείο
Μπιντολλάρι Ρ. 1997 69 Μίλων ΑΟΝΣ
Τοπάλης Παν. 1990 69 A.E.K.
Ακριτίδης Αρθούρος 1986 69 Ηρακλής Καβάλας
Βασιλόπουλος-Κουφός Μιχ. 1992 69 Π.Γ.Σ.
Γεωργούλης Δημήτρης 1990 69 Σπάρτακος Ιωαν
Μαριανάκης Εμμ. 1989 77 Π.Γ.Σ.
Ρεμπέλης Κ 1992 77 Π.Γ.Σ.
Ιακωβίδης Θ 1991 85 Π.Γ.Σ.
ΓολσουζίδηςΕμμ 1993 77 ΦΟΑ
Λαζαρίδης Β. 1987 77 Αριστοτέλης Τρ.
Αυδόκης Κ 1992 85 Σπάρτακος Ιωαν
Πολυχρονόπουλος Σ 1994 85 Άτλας Καλλιθέας
Ζεγγίνης Π. 1985 85 Εθνικός ΓΣ
Ασλανίδης Δ 1992 94 Αριστοτέλης Τρ
Μαρκούλας Γ 1982 94 Σπάρτακος Ιωαν
Ατζάρης  Χαρ. 1987 94 ΠΑΟΚ
Κουβάκας Α 1989 105 Π.Γ.Σ.
Σαλτσίδης Χ 1987 105 ΠΑΟΚ
Μουρατλάρης Ν 1996 105 Σπάρτακος Ιωαν
Στρουμπής Ε 1993 +105 ΠΑΟΚ
Αναστασιάδης Κ 1989 +105 Αριστοτέλης Τρ

                                           

Προεθνική Νέων Ανδρών(1994-1995-1996)

Αβραμίδης  Εμ. 1994 +105 Π.Γ.Σ.

 

Προεθνική Εφήβων(1997-1998-1999)

Ονοματεπώνυμο Χ.Γ κατηγ Σωματείο
Ηλιάδης Αρχ 1999 56 Αριστοτέλης Τρ.
Τιρεκίδης Α 1997 62 Ολυμπιάδα Π
Γκαρίπης Κ 1999 62 Αριστοτέλης Τ
Παπαδόπουλος Κ 1999 62 Υπερίων Αλμ.
Αθανασιάδης Αλ 1998 69 Βύβων Ασπροπύργου
Τριανταφυλλίδης Παν 1998 69 Βύβων Δράμας
Χοψονίδης Σπ 1998 77 Υπερίων Τούμπας
Ιωαννίδης Γ 1997 77 Σπόρτινγκ Π
Ρεμπέλης Φ 1998 77 Άτλας Καλλιθέας
Ποζίδης Σ 1998 85 Π.Γ.Σ.
Τζίμας Σ 1998 85 Σπάρτακος Ιωαν
 Φωτιάδης Β 1998 94 Βύβων Δράμας
Σεραφειμίδης Ν 1998 94 Κρόνος Σερρών
Θεοδωρίδης Γεώργιος 1997 105 Σπόρτιγκ Πυλαίας
Μαρκόπουλος Π 1999 +105 Βύβων Ασπροπύργου
Γρηγοριάδης Γ 1997 +105 Ολυμπιάδα Εξαπλ.

 

Προεθνική Παίδων (<17 ετών -2000,2001,2002 <15 ετών-2003,2004)

Ονοματεπώνυμο Χ.Γ κατηγ Σωματείο
Τσιτλακίδης Δ 2003 50 Ολυμπιάδα Πάρου       <15
Κλιάμπας Ι 2003 50 Πλάτων Σερρών            <15
Χοψονίδης Ε 2003 50 Υπερίων Τούμπας        <15
Τιρεκίδης Γ 2001 56 Ολυμπιάδα Πάρου
ΚαλαΪτζίδης Α 2001 56 Ολυμπιάδα Εξαπλ.
Κιάκης Τριανταφυλλίδης Μιχ 2001 56 Άτλας Καλλιθέας
Καραθανάσης Φ 2000 62 ΑΟ Ιωνικός
Αδελφόπουλος Δ 2002 62 Ολυμπιάδα Πάρου
Σοφιανίδης Χ 2000 69 Ολυμπιάδα Πάρου
Ιορδανίδης Γ 2001 69 Ολυμπιάδα Πάρου
Γαλιατσάτος Γ 2001 77 Κέφαλος Κεφαλονιάς
Τζουρτζουκίγια Χ 2001 77 Α.Ε. Κομοτηνής
Φραμπιτσής Ν 2000 85 Πέλοψ Πατρών
Παπαδόπουλος Δ 2000 85 Υπερίων
Φραντζεσκάκης Χ 2000 85 Ελ Βενιζέλος
Καρυπίδης Ι. 2002 94 Σπόρτινγκ Πυλαίας          <15
Γαλιατσάτος Ευαγ. 2000 94 Κέφαλος Κεφαλονιάς
Γρηγοριάδης  Σ 2000 94 Αριστοτέλης

 

Προεθνική Γυναικών

Ονοματεπώνυμο Χ.Γ κατηγ Σωματείο
Πιπιλιαρίδου Μ 1986 48 Σπάρτακος Θεσσαλονίκης
Ζολί Α 1996 48 Εθνικός Γ.Σ.
Μπογά Α 1996 53 Σπάρτακος Ιωαν.
Μαυρομμάτη  Μ 1993 53 Υπερίων Τούμπας
Κελεκιάν Γ 1988 53 Ευ Αγωνίζεσθαι
Μπεντέλη Κ 1993 58 Υπερίων Τούμπας
Ζούζουλα Μ 1992 58 Άτλας Καλλιθέας
Παναγιωτίδου Μ 1985 63 ΠΑΟΚ
Ξηρογιάννη Αντ 1991 63 Άτλας Καλλιθέας
Κωνσταντινίδη Ε 1995 75 Π.Γ.Σ.
       

 

Προεθνική Νέων Γυναικών

Κρητικάκη Αθηνά 1996 63 Κύδων Χανίων

 

Προεθνική Νεανίδων (1997, 1998,1999)

 

Ονοματεπώνυμο Χ.Γ κατηγ Σωματείο
Ζήση Ε 1998 48 Πύρρος Δήμας
Βασιλακοπούλου Λ 1997 53 Σπάρτακος Ιωαν.
Ζαριώπη Α 1999 53 ΑΟ Αθηνά
Μαραπίδου Κ 1999 53 Βύβων Δράμας
Κανέλλη Μ 1999 58 Κύδων Χανίων
Καιλάρη Χ 1997 63 Φ.Ο. Αριδαίας
Μεταξά Π 1997 69 Βύβων Δράμας
Μπούμπα Β 1999 69 Σπάρτακος Ιωαν.
Κωνσταντινίδου Χ 1998 69 Βύβων Δράμας
Ευθυμιάδου Δ 1998 69 Σπόρτινγκ Πυλαίας
Χαριτοπούλου Δ 1999 75 ΠΑΟΚ
Τασάκη Αικ 1998 75 Μ Αλέξανδρος Σερρών
Ζαγγελίδου Όλγα 1998 +75 ΠΑΟΚ
Λέκα Ε 1997 +75 Πρότυπο Χαλανδρίου
Πεχλιβανίδου Χ 1999 +75 Ολυμπιάδα Εξαπλ.
       

 

Προεθνική Κορασίδων(<17 ετών -2000,2001,2002 <15 ετών-2003,2004)

Ονοματεπώνυμο Χ.Γ κατηγ Σωματείο
Γιάντσιου Ε 2001 44 Πύρρος Δήμας
Παστιρματζή Ε 2002 44 Βύβων Δράμας
Νερατζόγλου Δ 2000 44 Ολυμπιάδα Εξαπλ
Πασσαλίδου Δ 2002 48 Φ.Ο. Αριδαίας
Τζανιδάκη Φ 2000 48 Αρκάδι Ρεθύμνου
Τροίρη Αικ 2001 48 Μύτικας Λιτόχωρου
Κουναλάκη Ε 2000 53 Κύδων Χανίων
Κωστοπούλου Κων. 2002 53 Πύρρος Δήμας
Μεταξά Α 2000 58 Κέφαλος Κεφαλονιάς
Γεωργίου Α 2000 58 Ολυμπιάδα Εξαπλ
Λιόνη Χ 2002 58 Αρκάδι Ρεθύμνου
Καρανάτσιου Π 2000 58 Άτλας Λάρισας
Αναστασιάδου Α 2000 63 ΠΑΟΚ
Μυρίλλα Μ 2002 63 Ευ Αγωνίζεσθαι
Τρουλλάκη Μ 2000 69 Ελ Βενιζέλος
Γκουμπανιτσά Ε 2000 +69 Σπόρτινγκ Πυλαίας
Γαλιατσάτου Ε 2002 +69 Κέφαλος Κεφαλονιάς
Μπουτσιώλη Β 2000 +69 Άτλας Λάρισας
Σαλπικίδου Α 2002 +69 ΠΑΟ
Καρβέλα Ζ. 2002 +69 Ευ Αγωνίζεσθαι
Φραμπιτσή Β 2003 +69 Πέλοψ Πατρών


Σχετικά Θέματα
  • Το ΔΣ πρότεινε τον Πολύγυρο για το Πανελλήνιο πρωτάθλημα
    Το ΔΣ πρότεινε τον...
  • Συμπληρωματικοί όροι Προκήρυξης  Πανελληνίων Πρωταθλημάτων
    Συμπληρωματικοί όροι...
  • Εξαιρετικής σημασίας συμφωνία για  το  μέλλον των Εθνικών Ομάδων  μεταξύ  Ε.Ο.Α.Β. και ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗΣ
    Εξαιρετικής σημασίας...
  • Καλές εμφανίσεις στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U23
    Καλές εμφανίσεις στο...